Reklamka.cz

Nový web pro firmu TOP Malíř

Reklamka.cz
Reklamka.cz

Skvělá prezentace služeb firmy

Vytvořili jsme nové webové stránky TOPMalíř.cz pro Jana Doležala, který se specializuje na malování pokojů, natěračské práce a další služby. Celý web je postavený na platformě WordPress, což umožnilo flexibilní a uživatelsky přívětivé řešení. V rámci technického nastavení jsme se zaměřili na správné nastavení SEO, což zahrnovalo optimalizaci klíčových slov, meta popisků, titulků, nadpisů a strukturovaných dat. Díky těmto nastavení bude web lépe indexován vyhledávači a budeme pracovat na tom, aby získal vyšší pozice ve výsledcích vyhledávání.

Důležitým krokem bylo také rozdělení obsahu do kategorií a jejich následné strukturování do podstránek. Toto uspořádání nejenže usnadňuje navigaci pro uživatele, ale také pomáhá vyhledávačům snadněji indexovat obsah.

Pro zvýraznění osobního přístupu a identifikace s klientem jsme zároveň zajistili focení majitele a obchodního zástupce firmy v našem fotokoutku. Autentické fotky přispívají k osobnímu a přátelskému dojmu webové prezentace. Celkově toto řešení poskytuje přehledný a efektivní způsob, jak oslovit potencionální klienty z Pardubic a okolí.

PŘEJÍT NA WEB

zebra-podstranka-1
zebra-podstranka-2
zebra-podstranka-3

Prezentujte kvalitně své služby

Kontaktujte našeho specialistu

Ing. Ondřej Jón

specialista online marketingu

Ing. Ondřej Jón