Reklamka.cz

Vesmírný dresscode pro zaměstnance

zig_zag-5.png

Raketové zadání

Úkol od klienta zněl jasně, navrhnout komfortní a zároveň reprezentující uniformy pro brigádníky a zaměstnance Cinestaru v korporátních barvách. A protože těch není zrovna málo, mohli jsme jít cestou zakázkového textilu, kde se fantazii meze nekladou.

 

zig_zag-1.jpg

Polokošile

Začali jsme s prvními návrhy, mezi kterými byly v prvním kole polokošile. Ty jsou střihově elegantní, ale zároveň velmi pohodlné. Navrhli jsme více než 9 dámských i pánských polokošil lišících se jak barevnými kombinacemi, tak potiskem, vycházejícím z jejich korporátní identity v různém rozsahu.

reference-cinestar-20
reference-cinestar-24
reference-cinestar-25
reference-cinestar-23
reference-cinestar-26
reference-cinestar-19
reference-cinestar-22
reference-cinestar-21
zig_zag-2.jpg

Košile

Dámské a pánské košile byly další etapou našich návrhů. Vzhledem k rozsahu zakázky jsme si mohli dovolit navrhnout i vlastní látku, ať už zakázkově barvenou nebo potištěnou vzorkem v podobě malých planetek. Klient si tedy mohl vybrat celkem ze tří variant včetně tkaniny se speciální vazbou oxford.

Návrhy uniforem jsme doplnili o autentické jmenovky, vyrobené z dibondu, které se zatím nerealizovaly.

reference-cinestar-17
reference-cinestar-18
reference-cinestar-16
zig_zag-3.jpg

Střih a materiál hrají roli

Nedílnou součástí textilu je i dobře zvolený střih a materiál, aby uniformy byly pohodlné. U pánských košil jsme sice zvolili klasický dlouhý rukáv, pohráli jsme si s barevnými légami i manžetami a límeček doplnili o takzvané – BD zapínání.

U dámských košil jsme zvolili slušivý rozhalenkový střih a ¾ rukávy, které jsou pro dámy i slečny pohodlnější a také vytvoří jednoduchý, ale zajímavý efekt s barevně odlišenou, ohrnutou manžetou.

zig_zag-4.png

Na detailech záleží

Zakázkově barvené a potištěné knoflíčky, tkané textilní labely, barevné prošití, výšivka či potisk, na tom všem záleží, aby byl textil co nejvíce autentický, a tedy i klientovi na míru. Přesvědčte se sami níže, co takový detail s textilem udělá.

HVĚZDNÉ FINÁLE
V jednoduchosti je krása. U klienta zvítězila zakázkově barvená látka a to jak u košil, tak polokošil – vesmírně hluboká modrá jako hlavní barva a hvězdná magenta jako barva doplňková. Obě barvy byly definované dle korporátních barev Cinestar a textilního vzorníku PANTONE. Výroba zakázkových uniforem je sice časově náročnější vzhledem k přípravě, vzorování a testování materiálů, ale výsledkem je originální a autentický dresscode.

reference-cinestar-15
reference-cinestar-13
reference-cinestar-12
reference-cinestar-14
reference-cinestar-9
reference-cinestar-11
reference-cinestar-10
reference-cinestar-8
reference-cinestar-6
reference-cinestar-7
reference-cinestar-4
reference-cinestar-5
reference-cinestar-3
reference-cinestar-2
reference-cinestar-1

Jedinečný dresscode?

Kontaktujte naši produkční

Veronika Kropáčová

produkční

Veronika Kropáčová