Reklamka.cz

Velké polepy tahačů a návěsů umíme

zig_zag-1.jpg

Polepy tahačů a návěsů

Za pár let spolupráce jsem stihli polepit desítky dopravních prostředků, které složí primárně k přepravě různých materiálů a výrobků.

Společně jsme vytvořili unikátní motiv, který se aplikuje na různé typy a značky vozidel, což přineslo jednotný a zároveň rozpoznatelný vizuální prvek pro celou flotilu. Tato strategie nejen zdůraznila image přepravní společnosti, ale také zvýšila povědomí o značce u cílové skupiny.

zig_zag-2.jpg

Stylové označení sídla firmy

Také jsme vyrobili, zabetonovali a namontovali do země světelný pylon, který slouží jako výrazné označení sídla firmy. Dále jsme nad vchodové dveře do budovy umístili 3D logo. Tyto dva prvky nejen že poskytují praktickou orientaci pro klienty a návštěvníky areálu, ale zároveň vytváří dojem profesionality a modernosti.

 

zig_zag-3.jpg

Menší zakázky nás také baví

Se společností EP Cargo Trucking také spolupracujeme na několika menších projektech. Různých označovacích cedulích, a menších polepech. Za zmínku stojí renovace stolu v zasedací místnosti pomocí samolepící fólie, na kterou byl natištěn motiv, který celou místnost vizuálně rozzářil.

Spolupráce s naší agenturou přináší klientům jedinečnou výhodu, protože se postaráme o veškeré produkční a montážní práce. Tímto způsobem klienti získávají komplexní službu od jediného poskytovatele, což šetří jejich čas a úsilí a zajišťuje hladký průběh všech malých i velkých projektů.

reference-ep_cargo-1
reference-ep_cargo-2
reference-ep_cargo-3
reference-ep_cargo-4
reference-ep_cargo-5
reference-ep_cargo-6
reference-ep_cargo-7
reference-ep_cargo-8
reference-ep_cargo-9

Jsme silným partnerem pro marketingové realizace

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň