Reklamka.cz

KAMPAŇ K OSLAVÁM 15 LET FAKULTY ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

Letos slavíme 15 let Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice. Vzděláváme odborníky pro nelékařské zdravotnické profese, které jsou nesmírně důležité a potřebné. O to víc jsme chtěli toto sdělení předat široké veřejnosti. Proto jsme se rozhodli pro profesionály z Barth Reklamky a formu této reklamy.  
Byla to výborná a flexibilní spolupráce. Dostali jsme komplexní služby od poradenství, přes grafiku, focení, prostory až po online marketing.

Michaela Zákoutská, FZS UPCE

zig_zag-1.jpg

KVALITNÍ PODKLADY JSOU ZÁKLAD

V dnešní nelehké době je velice důležité vychovávat kvalitní nelékařský zdravotnický personál, a přesně to dělají na Fakultě zdravotnických studií Univerzity Pardubice. Tuto informaci chtěli zástupci školy dostat mezi širokou veřejnost ve městě, a proto jsme jako hlavní bod této kampaně zvolili celopolep MHD. A koho jiného umístit na boky, aby polep zaujal co nejvíce lidí? No přeci samotné studenty! Ti velice profesionálně pózovali naší fotografce, aby výsledek byl co nejlepší :)

zig_zag-2.jpg

DOBŘE PŘIPRAVENÁ DATA

S kvalitními fotografiemi už vznikal snadno návrh z dílny naší grafičky Lenky. Bylo skvělé, že zadavatel měl velmi jasnou představu o grafice celopolepu. Díky tomu vše proběhlo rychle jen s několika drobnými korekturami ve spolupráci s fakultním PR, a pak už k dokonalému výsledku chybělo jen trocha té přesnosti při zaměřování trolejbusu. Jelikož se jedná o nový model ve vozovém parku Dopravního podniku, musel se celý vůz podrobně zaměřit, aby třeba texty nevycházely do předělů částí karoserie nebo někdo z „modelů nebo modelek“ neměl půl hlavy v otevíracím okénku :) 

zig-zag-3.jpg

ŠIKOVNÉ RUČIČKY

Finále bylo už jen vytisknuté a připravené pláty dobře napasovat a nalepit na trolejbus. O to se v garážích DPMP postarali naši technici, kteří tento polep dva dny instalovali tak, aby vše sedělo přesně podle schválených náhledů. Takových celopolepů kluci již instalovali desítky, proto vše dopadlo dle očekávání :) Výsledek určitě neunikne žádnému oku v ulicích Pardubic i všude tam, kam speciální trolejbus k příležitosti oslav 15 let Fakulty zdravotnických studií zavede jeho trasa.

zig-zag-4.jpg

FUNGUJÍCÍ SPOLUPRÁCE

S Univerzitou Pardubice spolupracujeme několik let. Za tu dobu jsme pomáhali s grafickými návrhy, focením, pronájmem citylight vitrín, výrobou a instalací různých polepů a výrobou reklamních předmětů.

Taková reklama najezdí ročně cca 60 000 kilometrů po městě a v jeho přilehlých částech. Polepit trolejbus v barvách fakulty byl ten nejlepší prostředek, jak oslovit a dostat se do povědomí potencionálních studentů, kteří MHD hojně využívají. 


polep-autobusu-univerzita
polep-autobusu-univerzita-1
polep-autobusu-univerzita-2
polep-autobusu-univerzita-3
polep-autobusu-univerzita-4
polep-autobusu-univerzita-5
polep-autobusu-univerzita-6
polep-autobusu-univerzita-7
polep-autobusu-univerzita-8
polep-autobusu-univerzita-9
polep-autobusu-univerzita-10
polep-autobusu-univerzita-11

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Zdeněk Ceral

reklamní poradce

Zdeněk Ceral