Reklamka.cz

Propagujte novou prodejnu stejně jako Rieker

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

S BARTH Reklamkou jsme spolupracovali poprvé a byli jsme velice spokojeni. Agentura zastoupená panem Ceralem profesionálně zvládla naše zadání kampaně v Pardubicích jak na billboardy, CLV tak polepy MHD a eskalátoru přímo v OC Palace v Pardubicích. S výsledkem spolupráce jsme byli maximálně spokojeni.

Jaroslav Vacek , jednatel

zig_zag-1.jpg

Polep eskalátorů

Snad není v interiérech pardubických obchodů větší reklamní plocha než ta, kterou si zvolil Rieker. Polepit "zespod" eskalátory v OC Palace Pardubice je velice složitý úkol a jen tak někdo si na něj netroufne.

Naši technici během "noční směny" odstranili starý polep a aplikovali bezmála 40 metrů čtverečných samolepky s novým motivem, který zaručeně osloví každého, kdo na eskalátory nastoupí nebo jen projde kolem.

reference-rieker-7
reference-rieker-8
reference-rieker-12
reference-rieker-11
reference-rieker-6
reference-rieker-9
reference-rieker-10
reference-rieker-13
zig_zag-3.jpg

Venkovní reklama

Stará dobrá klasika, která nikdy nezklame a zaručeně přinese výsledky. Hlavně když klient dal na naše doporučení a kampaň pojal ve velkém.

Motiv Rieker budeme po dobu tří měsíců v Pardubicích vídat snad na každém rohu. Dohromady jsme obsadili dvacet ploch na pečlivě vytipovaných místech.

zig_zag-2.jpg

Reklama na MHD

Polep eskalátoru a outdoor nosiče jsme doplnili o skvělý prvek, kterým je reklama na vozech městské hromadné dopravy. Dva takové vozy budete potkávat v centru Pardubic i přilehlých obcích.

Jedná se o velmi efektivní druh prezentace v porovnání nákladů a účinnosti. Vozidla MHD zpravidla najezdí až 6 000 km měsíčně.

reference-rieker-4
reference-rieker-3
reference-rieker-1
reference-rieker-2
reference-rieker-5

Potřebujete do prodejny přivést zákazníky?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Zdeněk Ceral

reklamní poradce

Zdeněk Ceral