Reklamka.cz

Polepili jsme oficiální vozy pro Mistrovství světa v hokeji 2024

Reklamka.cz
Reklamka.cz
zig_zag-1.jpg

Výroba

Z dodaných dat jsme museli vymyslet nejlepší a nejrychlejší způsob polepu a od toho se odvíjela celá příprava tiskových dat. Abychom co nejpřesněji dodrželi grafický návrh v blueprintu, museli být naši grafici při zaměření vozů i následné úpravě dat opravdu pečliví.

Následně "lepírna" nastartovala tiskové a dokončovací stroje a celé výrobní oddělení se mohlo dát do práce. Tiskárny, plotry, laminátory běžely skoro nepřetržitě, abychom co nejlépe a nejrychleji zpracovali polepy 58 vozů.

zig_zag-2.jpg

Polep

S vyrobeným a nachystaným materiálem mohli naši technici vyrazit na výlet do Mladé Boleslavi, přímo do zákaznického centra Škoda Auto a.s. Polepy jednotlivých vozů probíhaly dle přesně stanoveného plánu – 7 vozů denně.

Na této realizaci bylo nejzajímavější, že polep se skládal z různých "stylů aplikace". Barevné puky byly natištěny na transparentní fólii a do tvaru se zařezávali na vozech speciální strunou (více ve videu), loga IIHF byla složena z potištěné samolepky s tvarovým ořezem a loga Škoda z plotrované fólie v barvě dle logomanuálu Škoda.

zig_zag-3.jpg

Finále

Realizaci zakázky jsme zvládli v rekordním čase a byla předána ještě před termínem. Naši technici zvolili jedinečný postup při aplikaci fólií, kde každý z nich měl jasně danou činnost, kterou na voze realizoval. Jeden odmašťoval, další lepil barevné puky, poslední zase loga. Díky tomuto systému se tempo stále stupňovalo a výsledek je dokonalý.

Pokud byste postavili všechny vozy vedle sebe, nenašli byste ani u takto složitého a členitého polepu žádné odchylky.

zig_zag-4.jpg

Zlatá třešnička na dortu

V mezičase si naši kluci ještě střihli polep vozu Škoda Kodiaq, který převážel pohár pro mistra extraligy v ledním hokeji pro sezónu 23/24.

Na plochu decentní polep, ale na první pohled musí každého určitě zaujmout díky speciální zlaté fólii. Co na něj říkáte? Takový vůz je opravdu hoden vést takto cennou trofej.

reference-polep-skoda-1
reference-polep-skoda-2
reference-polep-skoda-3
reference-polep-skoda-4
reference-polep-skoda-5
reference-polep-skoda-6
reference-polep-skoda-7
reference-polep-skoda-8
reference-polep-skoda-9
reference-polep-skoda-10
reference-polep-skoda-11
reference-polep-skoda-13
reference-polep-skoda-14
reference-polep-skoda-15
reference-polep-skoda-16
reference-polep-skoda-17
reference-polep-skoda-18
reference-polep-skoda-19
reference-polep-skoda-20
reference-polep-skoda-21
reference-polep-skoda-22
reference-polep-skoda-23
reference-polep-skoda-24
reference-polep-skoda-12

Společně do velkých a úspěšných akcí

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň