Reklamka.cz

Nový web pro ZEBRA GROUP

Reklamka.cz
Reklamka.cz

Moderní responzivní web

Společnost Zebra Group vznikla v roce 2014 s cílem obnovit výrobu malých užitkových vozů v České republice, navazující na úspěch "českých multikár" z osmdesátých let. 

V rámci naší spolupráce jsme pro Zebra Group vytvořili zcela nový web na platformě WordPress. Je plně responzivní, což znamená, že je optimalizovaný pro zobrazení na všech zařízeních, ať už se jedná o počítače, tablety nebo mobilní telefony. Tato důležitá vlastnost zajišťuje plynulou a příjemnou uživatelskou zkušenost pro všechny návštěvníky webu.

Jedním z klíčových prvků webu je poptávkový formulář, který má za cíl získávat nové poptávky. Dále obsahuje sekci s aktuálními novinkami, kde majitelé pravidelně sdílejí informace o svých aktivitách a nadcházejících událostech. 

Jsme hrdí na naši spolupráci a věříme, že nový web bude úspěšným nástrojem pro získávání nových klientů i díky krátkému videu z naší produkce, které zákazníkům lépe přiblíží nabízené produkty.

Pokud máte zájem o podobný projekt nebo máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů.

PŘEJÍT NA WEB

Ani kvalitní web se neobejde bez kvalitního internetového marketingu, proto pro naše zákazníky dále vylepšujeme pozice ve vyhledávačích díky kvalitním SEO úpravám, PPC kampaním a placeným reklamám na sociálních sítích

zebra-podstranka-1
zebra-podstranka-2
zebra-podstranka-3
zebra-podstranka-4

Chcete taky nový web?

Kontaktujte našeho specialistu

Ing. Ondřej Jón

specialista online marketingu

Ing. Ondřej Jón