Reklamka.cz

Když spolupráce pokračuje aneb Futurum podruhé

Jelikož byl klient s našimi službami spokojen, navázali jsme společně na nové projekty, které zahrnují velmi různorodé aktivity. Rozmanitost a nové výzvy nás stále baví a zřejmě to baví i klienty, jelikož tato forma spolupráce je velmi oblíbená. Navíc šetří čas i finance.

zig_zag-1.jpg

Plakáty, bannery, grafické práce

Plakáty jsou ideální cestou, jak upozornit například na nadcházející akce, události velkého formátu a další skutečnosti – stačí se s námi potkat a originální plakát na sebe nenechá dlouho čekat. Pro OC FUTURUM jsme dosud vytvořili více než 200 billboardových plakátů a vytiskli 410 m2 PVC bannerů. Veškeré plakáty jsme taktéž vylepili a bannery obratně nainstalovali.

U nás v BARTH Reklamce vyrobíme jakýkoliv plakát či banner na míru vašim představám, stačí si jen říct!

zig_zag-2.jpg

Pronájem reklamních ploch

Pronájem reklamních ploch je skvělou investicí, jejímž prostřednictvím můžete informovat stávající i potenciální zákazníky o novinkách, budoucích akcích nebo je navést přímo k vám do firmy. Ovšem to není ani zdaleka všechno! Možnosti outdoor reklamy jsou u nás opravdu široké!

Dát o sobě vědět můžete například prostřednictvím billboardů, stejně jako klient. Konkrétně u této spolupráce jsou billboardy primárním komunikačním kanálem, avšak pro klienta realizujeme taktéž citylight vitríny, reklamu na vozech MHD a další.

Co se týče lokace – u nás můžete vybírat z ploch nejen v Hradci Králové či Pardubicích. Vlastníme reklamní plochy také v České Třebové, Ústí nad Orlicí, Kutné Hoře, Chrudimi či Kladně. Běžně ale realizujeme reklamy na všech nosičích v ČR.

zig_zag-3.jpg

Polepy aneb když se snoubí design a funkčnost

Polepy umíme „all inclusive“ aneb od návrhu až po realizaci. Stačí se na nás obrátit s poptávkou či přijít s představou a… vaši myšlenku, nápad či vizi rádi proměníme ve skutečnost!

Stejně tak tomu bylo v případě spolupráce s OC FUTURUM, kde jsme si při osobním setkání řekli co a jak, následně jsme zaměřili a vyfotili plochy, vypracovali grafický návrha nabídli nejvhodnější materiál. Po odsouhlasení ze strany klienta následovalo zadání do výroby. Jen za rok 2022 jsme realizovali polepy více než 1100 m2 různých ploch, to už je slušná porce, co říkáte?

Pokud budete procházet obchodním centrem, můžete spatřit z „naší dílny“ následující: polep obchodních jednotek i výloh, navigace umístěná na stěnách, podlahová grafika, akční bannery, polepy výtahů, travelátorů či prodejních automatů. Pohráli jsme si také se značením a interiérem sociálního zázemí a třešinkou na dortu je pak pylon při vstupu do obchodního centra.

Pokud patříte k těm, co rádi a často zkoumají prostor kolem sebe, zajisté jste si také všimli designových polepů na stropech. Mimo to jsme zabezpečili polepy také v zásobovacích prostorech, kde polepy slouží jako interní navigace. V rámci spolupráce jsme taktéž aplikovali polep na automobily klienta.

Aby spolu všechno v obchodním centru hezky ladilo a bylo stále aktuální, pravidelně tiskneme a vyměňujeme plachty ve světelných boxech. Svou specifickou funkci plní v OC také bezpečnostní plexiskla, která jsou současně ideální plochou pro reklamní účely.

Podívejte se na video, jak jsme zútulnili část nákupního centra ↓

Reklamka.cz
reference-futurum-1
reference-futurum-2
reference-futurum-4
reference-futurum-5
reference-futurum-6
reference-futurum-3
reference-futurum-11
reference-futurum-10
reference-futurum-8
reference-futurum-9
reference-futurum-7

Hledáte zkušeného partnera pro spolupráci?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň