Reklamka.cz

Ježek catering a Ježkovy krabičky

zig_zag-1.jpg

Přebaly na hotová jídla

Pro klienta jsme vytvořili grafiku přebalů na hotová jídla. Kromě toho jsme ozdobili i dárkové boxy pro jejich klienty nebo etikety produktů. Tato grafika zvýšila vizuální atraktivitu produktů a přitáhla tak pozornost zákazníků.

Jednalo se o 25 různých motivů, ve kterých byl zachován grafický styl a měnil se obsah sdělení pro snadnou identifikaci zákazníky, že se jedná právě o tuto značku.

zig_zag-2.jpg

Polepy vozidel

Ježek catering nám také již delší dobu svěřuje všechny své vozy, abychom z nich vykouzlili pojízdnou reklamu. Jedná se o skvělý způsob jak dostat povědomí o firmě mezi širokou veřejnost, protože tyto vozy najezdí v běžném provozu tisíce kilometrů ročně při rozvozech. Polepem posílíte povědomí o značce za jednotný počáteční vklad.

Polepy se lišily motivem a velikostí dle typu vozu. Aby byl výsledek co nejlepší, každé auto i dodávku zaměřujeme a poté připravujeme tisková data.

zig_zag-3.jpg

Dress code a potisk kuchařských čepic

Jak se říká, jídlo se konzumuje i očima, proto musí všichni, kdo ho připravují a servírují vypadat skvěle. Za tímto účelem jsme pro kuchaře navrhli a vyrobili luxusní rondony i s čepicemi a pro servírující personál padnoucí košile.

Dále jsme kolekci oblečení doplnili stylovými polokošilemi, mikinami a funkčními softshelovými bundami. Vše je opatřeno výšivkami, které zaručí maximální životnost brandingu v náročném prostředí.

zig_zag-4.jpg

POS materiály

Pro lepší komunikaci směrem k zákazníkovi jsme vytvořili reklamní materiály pro použití v místě prodeje. Přehledné grafické zpracování pomáhá snadnější identifikaci výrobku a tím dochází k navýšení prodejů krabičkových pokrmů i při výdeji hotových jídel při caterinzích. 

Vybrané materiály určeny pro specifickou akci Pizza u Annie byly vyzdobeny ručně malovanou grafikou, kterou dodal klient a my ji umě umístili na vybrané reklamní nosiče.

reference-jezek-catering-1
reference-jezek-catering-2
reference-jezek-catering-3
reference-jezek-catering-4
reference-jezek-catering-5
reference-jezek-catering-6
reference-jezek-catering-7
reference-jezek-catering-8
reference-jezek-catering-9
reference-jezek-catering-10
reference-jezek-catering-11
reference-jezek-catering-12

Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň