Reklamka.cz

Auto klub v AČR Nová Paka aneb Mezinárodní Mistrovství Evropy v autocrossu

Na hlinitopísčité trati se každý rok schází ti nejlepší jezdci z celé Evropy a díky terénnímu uspořádání je z diváckých míst vidět takřka celá trať. Zásluhou umístění i terénu je dráha v Evropě ojedinělá a mezi jezdci velmi oblíbená, což dokazuje i každoroční největší účast jezdců z celého seriálu mistrovství Evropy.

VIDEO Z AKCE V NAŠÍ PRODUKCI

Reklamka.cz
zig_zag-1.jpg

Branding budovy ředitelství i budovy u vstupu

Branding budov je součástí firemní identity a jedná se nejen o praktický prvek, ale také o komunikační kanál s okolím, který spolu s dalšími jednotlivými komponenty vytváří unikátní celek a dotváří jedinečnou atmosféru celého závodu. My jsme v rámci spolupráce navrhli a následně realizovali zcela nový styl brandu, takže letošní sezóna byla „tak trochu oháknutá“ v novém hávu.

zig_zag-2.jpg

Textil

Obrandovaný textil vyrobený na míru konkrétní události k výjimečným akcím rozhodně patří. V rámci spolupráce s Auto klubem v AČR Nová Paka jsme unikátními brandy vyladili konfekční i zakázková funkční trička, oblíbené kšiltovky či slušivé dvoudílné sety pro hostesky.

Ať už pořádáte sportovní událost, firemní akci nebo rodinnou oslavu ve velkém stylu – textil na míru najde své využití v šatníku i nad rámec jednoho víkendu. U nás v BARTH Reklamce vytvoříme unikátní design, vybereme ideální technologii výroby i materiál. To vše v souladu s vašimi požadavky. Pokud tedy hledáte jedinečný kousek, který bude nositelný do práce, pro volný čas, společenské události či sport – stačí jen říct.

Produkty z naší dílny se ve vašem šatníku rozhodně neztratí!

zig_zag-3.jpg

„Tiskoviny!?“ Žádný problém!

Originální klopové desky na míru s motivem závodní trati pro závodníky jsme vytvořili v matné laminaci a opět ladili v duchu celého konceptu – tedy do červené barvy.

Pokud vás baví hry, rádi vám vyrobíme například pexeso pro dlouhé zimní večery, kdy můžete trávit čas společně s rodinou či přáteli, procvičit si tak trochu paměť a možná také schopnost unést prohru :-).

zig_zag-4.jpg

Bannery

Přenosné roll-up bannery jsou ideálním systémem pro mobilní prezentaci, a to kdykoliv a kdekoliv. U nás v BARTH Reklamce nabízíme kompletní řešení roll-up bannerů – od návrhu designu až po samotnou výrobu. Stačí si jen vybrat vhodný typ a velikost.

Pokud potřebujete o něco větší formát, který lze umístit venku – sáhnout můžete, stejně jako v případě naší spolupráce, například například po venkovním banneru. Zde jsme zvolili konkrétně banner o velikosti 5 x 1,2 metru.

zig_zag-5.jpg

Reklamní předměty

V rámci reklamních předmětů jsme pro klienta nejprve vytipovali vhodné kousky, po konzultaci a schválení jsme se pustili do realizace. Výsledkem tak byly různorodé předměty v autocrossovém duchu jako třeba konfekční a zakázkové batohy, plátěné tašky, originální ručníky, energy drinky, obrandované kelímky i hrníčky či plátěné tašky. Pro „fajnšmekry“ a skalní příznivce jsme pak vyrobili celoročně využitelný deštník s nevšedním potiskem, sluneční brýle, fandící trumpetku, bublifuk či praktickou lahev.

Spektrum nabízených reklamních a dárkových předmětů je u nás opravdu široké a vybere si z něj každý. Představám a fantazii se u nás meze nekladou, naopak!

reference-trotina-11
reference-trotina-8
reference-trotina-7
reference-trotina-10
reference-trotina-15
reference-trotina-1
reference-trotina-9
reference-trotina-18
reference-trotina-17
reference-trotina-19
reference-trotina-16
reference-trotina-14
reference-trotina-13
reference-trotina-2
reference-trotina-12
reference-trotina-5
reference-trotina-4
reference-trotina-3

Chcete kvalitní servis pro Vaši akci?

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek